Rozhovor s naší klientkou Gabrielou Jílkovou

foto Gabriely Jílkové s logem Trading Academy

Naši klienti za námi chodí vesměs ze dvou důvodů – buď se již spálili u nějakého brokera a chtějí své peníze tak říkajíc zpět nebo se jednoduše chtějí vzdělávat a otevřít si další možnosti, jak přijít k pasivnímu příjmu. A protože máme mezi svými klienty i slavnější osobnosti, rozhodli jsme se jednu z nich pro Vás o těchto tématech vyzpovídat.

rozhovor5Jsme rádi, že u nás můžeme každý týden vyučovat jednu z největších českých talentů automobilového závodění – Gabrielu Jílkovou. Třetí na mistrovství světa v závodech motokár, mistryni ČR – Formule Gloria, pětinásobnou mistryni ČR v závodech motokár, vítězku rakouské Formule Gloria a vítězku SuperCar Challenge Prag R1.

 

 

Slečno Jílková, proč jste se rozhodla vzdělávat právě v investicích?

Z minulosti v tom sice nemám žádné zkušenosti, ale vždy to byl obor, který mě zajímal. A proto jsme využila této možnosti – že je tady konečně něco, co mě samotnou dokáže v tomto směru rozvíjet a mohu se více zdokonalovat.

I proto jsem se v tom chtěla v tomto oboru vzdělávat, abych do budoucna věděla, jaké cesty jsou úspěšné a kdy bych naopak mohla o své peníze přijít.

Ještě zůstanu u této otázky. Proč informace o investicích vůbec vyhledáváte?

Protože si myslím, že v dnešní době je na trhu spousta lidí, kteří se snaží někoho zmanipulovat a snaží se ho tlačit do něčeho, co zní strašně lákavě, ale pak v tom ti lidé akorát utopí své peníze. A protože jsem četla a slyšela různé reference na Vás, byla jsem si jistá, že u Vás mám dobrý potenciál a mohu se naučit, co je při investování dobré a co naopak špatné. I proto jsem se v tom chtěla v tomto oboru vzdělávat, abych do budoucna věděla, jaké cesty jsou úspěšné a kdy bych naopak mohla o své peníze přijít.

Vy už jste to trošku nakousla, ale přesto se ještě zeptám: Co Vás vedlo přímo sem – do Trading Academy? Je přeci řada investičních společností, které nabízejí, kromě jiného, i vzdělávání apod., takže proč zrovna naše společnost?

rozohovor3

Tak o těch ostatních jsem sice četla nějaké články, ale že by mi někdo vyloženě doporučil: „To je dobré, tam jdi, tam tě něco naučí.“, tak to ne. Ale u Trading Academy tomu tak bylo – když jsem se lidí, co s investováním mají zkušenosti, ptala, tak mi víceméně doporučil jít sem. A já hodně dám na své přátele a na lidi okolo sebe. Proto jsem tedy zvolila tuto cestu.

Dnes už máte za sebou řadu lekcí, už jste poznala řadu strategií a některé z nich již vyzkoušela – jak byste dnes zpětně hodnotila ať už přístup, nebo obsahovou stránku lekcí apod.?

Přístup mohu hodnotit určitě kladně. Nebylo to podáváno extrémně odborně, ale že tomu naopak rozumí i laik již od začátku a dokáže si to přirovnat k různým věcem, které děláme dennodenně. Takže to pro mě bylo srozumitelné. To si myslím, že je pro úplného začátečníka tím nejlepším.

rozhovor4

Vy jste profesionální závodnice, jezdila jste s formulemi, na motokárách, teď se aktuálně zaměřujete na cestovní vozy. Řekla byste, že má závodění a obchodování něco společného?

Co mě tak napadá, že by k tomu mělo nejblíže – každou zimní pauzu hledáme sponzory na další sezónu (smích).

Ať už jste v obchodě nebo jedete na dráze, je důležité neudělat nějakou chybu a stále se soustředit na jednu věc a nenechat se čímkoli vychýlit nebo rozdovádět a udržet si vždy tu klidnou hlavu.

Tak určitě se shodneme, že oba tyto obory jsou hodně o penězích :). Ale když to vezmeme z hlediska Vás jako řidiče, existují vlastnosti, které můžete využít i pro úspěch v tradingu?

Tak určitě by člověk měl u obojího zachovávat chladnou hlavu, a když vyloženě přirovnám trading k závodění, tak ať už jste v obchodě nebo jedete na dráze, je důležité neudělat nějakou chybu a stále se soustředit na jednu věc a nenechat se čímkoli vychýlit nebo rozdovádět a udržet si vždy tu klidnou hlavu.

Fajn, já Vám takhle děkuji. Ze strany Trading Academy je to asi vše. Ale mě osobně určitě zajímá, co Vás teď v nejbližší době čeká, případně na co se připravujete, co se týká závodění?

Teď je zimní pauza a žádné závody se nejezdí. Když už se něco děje, tak se jedná o nějaká testování v cizině, protože tam je alespoň trochu tepleji než tady.  A jinak budeme samozřejmě shánět sponzory na další sezónu, abych mohla odjet co nejvíce závodu. Všeobecně je tedy zima klidnějším obdobím.

Takže je to taková příprava na budoucí výkon, abyste na to mohla „vlítnout“ a „trhat rekordy“ a opět se umísťovat,
rozhovor2jako tomu bylo doposud.  Já Vám moc děkuji, slečno Jílková, že jste si na nás udělala čas a my se na Vás budeme těšit na další lekci.

Moc děkuji za pozvání a také se budu těšit.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..