„Důkaz místo slibů“ aneb historie reálných obchodů našeho klienta

V dnešní době většina investičních společností pouze slibuje, že vyděláte – a rozhodně ne malé peníze. Ovšem skutečnost bývá většinou někde jinde… Ale to by bylo na jiný článek.

Proto, abyste mohli vidět skutečné výsledky naší a klientovy práce, rozhodli jsme se rozšířit naši rubriku „Jak se to dělat (ne)má“ o pravidelné výsledky obchodování klientů, kteří absolvovali naši výuku.

Zároveň Vám odpovím na záludnou otázku: „Může se člověk bez ekonomického vzdělání naučit kvalitně obchodovat? A po jak dlouhé době má první výsledky?“ Zde je odpověď: HISTORIE klienta, který se začal vzdělávat u nás a aktivně obchoduje od září.

clanek11-10-1

Při jeho vkladu 40 000 USD má zisk 4 409 USD což dělá 11 % za měsíc. Nutno podotknout, že klient zde udělal spoustu začátečnických chyb, jako je předčasné uzavírání, panika,… Nicméně pokud máte k dispozici člověka, kterému můžete kdykoli zavolat, když nastane krizová situace, a tomu člověku nejde o Vaší ztrátu ale zisk, tak zde jasně můžete vidět, jak to vypadá – a že to své výsledky má.

A tím Vám zároveň odpovím na předchozí otázky: Ano, je možné obchodovat bez ekonomického vzdělání. A reálné výsledky můžete mít již od začátku, když máte trpělivost a správné vedení.

Spousta z Vás si řekne“ „No dobře, ale jak si Váš klient stojí dnes?“ Zde máte historii i za další měsíc:clanek11-10-2

Klient má zisk již 1 714 USD, což společně se ziskem ze září máme 6 123 USD – a to je přes 15 % zhodnocení.

Teď se trochu pochválíme :), klient dodržuje námi stanovený Money Management k velikosti jeho účtu, používá ozkoušené strategie včetně pár unikátních, které Vás nikde jinde nenaučí. A hlavně má naši plnou podporu, takže kdykoli může zavolat a své obchody s námi prokonzultovat.

Alespoň můžete vidět, že se opravdu potvrzuje pravidlo: „Nikdy nesvěřujte své peníze někomu jinému, věřte jen sami sobě…“ A tady vidíte, že to ovoce skutečně přináší :).

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..