Naučte se, jak začít investovat od úplných základů na webináři

10 pravidel úspěšného investování

Naučte se, jak začít investovat od úplných základů na webináři 

10 pravidel úspěšného investování

úterý 12. července 2022
18:00 - 19:30
úterý 12. července 2022
18:00 - 19:30

„Důkaz místo slibů“ aneb historie reálných obchodů našeho klienta

V dnešní době většina investičních společností pouze slibuje, že vyděláte – a rozhodně ne malé peníze. Ovšem skutečnost bývá většinou někde jinde… Ale to by bylo na jiný článek.

Proto, abyste mohli vidět skutečné výsledky naší a klientovy práce, rozhodli jsme se rozšířit naši rubriku „Jak se to dělat (ne)má“ o pravidelné výsledky obchodování klientů, kteří absolvovali naši výuku.

Zároveň Vám odpovím na záludnou otázku: „Může se člověk bez ekonomického vzdělání naučit kvalitně obchodovat? A po jak dlouhé době má první výsledky?“ Zde je odpověď: HISTORIE klienta, který se začal vzdělávat u nás a aktivně obchoduje od září.

clanek11-10-1

Při jeho vkladu 40 000 USD má zisk 4 409 USD což dělá 11 % za měsíc. Nutno podotknout, že klient zde udělal spoustu začátečnických chyb, jako je předčasné uzavírání, panika,… Nicméně pokud máte k dispozici člověka, kterému můžete kdykoli zavolat, když nastane krizová situace, a tomu člověku nejde o Vaší ztrátu ale zisk, tak zde jasně můžete vidět, jak to vypadá – a že to své výsledky má.

A tím Vám zároveň odpovím na předchozí otázky: Ano, je možné obchodovat bez ekonomického vzdělání. A reálné výsledky můžete mít již od začátku, když máte trpělivost a správné vedení.

Spousta z Vás si řekne“ „No dobře, ale jak si Váš klient stojí dnes?“ Zde máte historii i za další měsíc:clanek11-10-2

Klient má zisk již 1 714 USD, což společně se ziskem ze září máme 6 123 USD – a to je přes 15 % zhodnocení.

Teď se trochu pochválíme :), klient dodržuje námi stanovený Money Management k velikosti jeho účtu, používá ozkoušené strategie včetně pár unikátních, které Vás nikde jinde nenaučí. A hlavně má naši plnou podporu, takže kdykoli může zavolat a své obchody s námi prokonzultovat.

Alespoň můžete vidět, že se opravdu potvrzuje pravidlo: „Nikdy nesvěřujte své peníze někomu jinému, věřte jen sami sobě…“ A tady vidíte, že to ovoce skutečně přináší :).

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..