PRŮVODCE SVĚTEM VIRTUÁLNÍCH MĚN

Z virtuálních měn se v posledních letech stal doslova investorský fenomén. Nicméně pro většinu lidí jsou stále záhadou. Takže se u nás množí otázky: "Co je to?", "Jak se dá s něčím takovým obchodovat?" atp.

Proto jsme pro Vás vytvořili jednoduchého průvodce, který Vám osvětlí základní termíny, se kterými se u nich setkáte a také na co si dát při obchodování pozor.

CO SE V E-LISTU DOZVÍTE

Co vše si představit pod tímto pojmem

Proces vzniku - od algoritmu do Vašich peněženekr

Kde se dají koupit a prodat

Jaké jsou možnosti úschovy virtuálních měn

Na co si dát při investování pozor

CO O NAŠEM E-LISTU ŘEKLI ČTENÁŘI?

Děkuji za váš E-list o kryptoměnách. Velice zajímavé čtení. Sice trochu krátké :-), ale účelem e-listu není kniha, a to chápu. E-list bych určitě doporučil - jednoduchou, zajímavou formou poskytnuté základní informace s hypertextovými odkazy, kde čtenář získá další informace.

Richard S.

Nemáme rádi spam ani otravné prodejní telefonáty. Vaše osobní údaje (jméno, telefonní číslo a e-mailová adresa) budeme zpracovávat pouze za účelem zaslání E-listové kampaně a dalšího newsletteru se zajímavým obsahem z oblasti investic a s novinkami v naší společnosti, a to v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každém e-mailu. Kompletní znění zásad zpracování osobních údajů naleznete zde >>.