+420 778 770 334

info@trading-academy.cz

PRŮVODCE SVĚTEM KRYPTOMĚN

Z virtuálních měn se v posledních letech stal doslova investorský fenomén. Nicméně pro většinu lidí jsou stále záhadou. Takže se u nás množí otázky: "Co je to?", "Jak se dá s něčím takovým obchodovat?" atp.

Proto jsme pro Vás vytvořili jednoduchého průvodce, který Vám osvětlí základní termíny, se kterými se u nich setkáte, a také na co si dát při obchodování pozor.

CO SE V E-BOOKU DOZVÍTE

Co vše si představit pod tímto pojmem

Proces vzniku - od algoritmu do Vašich peněženek

Kde se dají koupit a prodat

Jaké jsou možnosti úschovy kryptoměn

Na co si dát při investování pozor

CO O NAŠEM E-BOOKU ŘEKLI ČTENÁŘI?

Děkuji za váš E-book o kryptoměnách. Velice zajímavé čtení. Sice trochu krátké :-), ale účelem e-booku není kniha, a to chápu. E-book bych určitě doporučil - jednoduchou, zajímavou formou poskytnuté základní informace s hypertextovými odkazy, kde čtenář získá další informace.

Richard S.

PÁR SLOV O AUTOROVI

Martin Novák

obchodní ředitel Trading Academy
Na poli investic se pohybuji přes 12 let. Předtím jsem vystřídal řadu společností, od těch menších až po ty nadnárodní. Zde jsem se měl možnost seznámit s tím, jak tento trh funguje.

Zjistil jsem, že investor se potýká hned se dvěma nejčastějšími problémy - je to neznalost daného trhu a také nekvalitní investiční společnosti, které lákají úplně začátečníky pomocí podvodných praktik.

Proto, abych tyto problémy odstranil, založil jsem vlastní společnost, která je zaměřena na kvalitní individuální vzdělání, kde Vám investice vysvětlíme jednoduše a lidsky. U nás vždy uslyšíte pravdu, ať je jakákoli. Ale hlavně si zakládáme na dlouhodobé spolupráci, která je přínosná pro obě strany.

Získejte svůj E-book a naučte se potřebné základy pro obchodování s kryptoměnami.

STAČÍ ODESLAT VYPLNĚNÝ FORMULÁŘ.

Nemáme rádi spam ani otravné prodejní telefonáty. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat pouze za účelem zaslání E-bookové kampaně a dalšího newsletteru, ze kterého se můžete kdykoli odhlásit. Kompletní zásady zpracování os. údajů naleznete zde.