Naučte se, jak začít investovat od úplných základů na webináři:

Jak si sestavit protikrizové portfolio v roce 2023

Naučte se, jak začít investovat od úplných základů na webináři:

Jak si sestavit protikrizové portfolio v roce 2023

úterý 21. března 2023
18:00 - 19:30
úterý 21. března 2023
18:00 - 19:30

NÁŠ PŘÍBĚH

PROČ TRADING ACADEMY?

V dnešní době stále více lidí vyhledává další možnosti příjmu - rozhodne se začít investovat. Určitě je dobře, že lidé hledají jiné možnosti, než je spořící účet v bance. Ovšem trh s investicemi má své zákonitosti a pravidla, která je nutno umět a dodržovat, abyste měli šanci na úspěch. 
A zde často nastává problém. Lidé o tomto trhu téměř nic neví a vrhají se do něj s vidinou rychlých výdělků. Tato skutečnost ale nahrává někomu jinému - investičním a brokerským společnostem.

Často se setkáváme s klienty, kteří podlehli "výhodné" telefonické nabídce investic. Nebo již delší dobu obchodují, ale jejich výsledky jsou hrozivé. Když se jich následně zeptáme, proč tomu tak je, tak nejčastější odpovědí je: "Poradil mi to můj obchodník." nebo jednoduše: "Nevím." 
A právě s tímto "trendem" jsme se rozhodli bojovat. Proto naše klienty učíme ty nejúspěšnější strategie, money management a psychologii obchodování - zkrátka vše, co člověk potřebuje znát, aby se stal úspěšným investorem.

"Je těžké peníze vydělat, ale ještě těžší je se o ně umět starat. A na tuto myšlenku navazuje naše vize - výchova nové generace samostatných a úspěšných investorů."

KDO STOJÍ ZA MYŠLENKOU TRADING ACADEMY

Martin Novák - zakladatel

Na poli forex obchodování se pohybuji přes 8 let. Předtím jsem vystřídal řadu společností, od těch menších až po ty nadnárodní, kde jsem se měl možnost seznámit, jak tento trh vlastně funguje.

Sbíral jsem zkušenosti, testoval strategie a zjišťoval, co je potřeba pro efektivní obchodování na FX trhu. Zjistil jsem, že investor se potýká hned se dvěma nejčastějšími problémy, je to on sám a společnost, u které má účet.

Proto abych tyto problémy odstranil, založil jsem vlastní společnost, která je zaměřena na kvalitu, nikoliv kvantitu. U nás vždy uslyšíte pravdu, ať je jakákoli. Ale hlavně si zakládáme na dlouhodobé spolupráci, která je přínosná pro obě strany.

CHCETE VĚDĚT VÍCE O TOM, JAK SE STÁT ÚSPĚŠNÝM INVESTOREM?