Naučte se, jak začít investovat od úplných základů na webináři

10 pravidel úspěšného investování

Naučte se, jak začít investovat od úplných základů na webináři 

10 pravidel úspěšného investování

úterý 12. července 2022
18:00 - 19:30
úterý 12. července 2022
18:00 - 19:30

NÁŠ PŘÍBĚH

PROČ TRADING ACADEMY?

V dnešní době stále více lidí vyhledává další možnosti příjmu - rozhodne se začít investovat. Určitě je dobře, že lidé hledají jiné možnosti, než je spořící účet v bance. Ovšem trh s investicemi má své zákonitosti a pravidla, která je nutno umět a dodržovat, abyste měli šanci na úspěch. 
A zde často nastává problém. Lidé o tomto trhu téměř nic neví a vrhají se do něj s vidinou rychlých výdělků. Tato skutečnost ale nahrává někomu jinému - investičním a brokerským společnostem.

Často se setkáváme s klienty, kteří podlehli "výhodné" telefonické nabídce investic. Nebo již delší dobu obchodují, ale jejich výsledky jsou hrozivé. Když se jich následně zeptáme, proč tomu tak je, tak nejčastější odpovědí je: "Poradil mi to můj obchodník." nebo jednoduše: "Nevím." 
A právě s tímto "trendem" jsme se rozhodli bojovat. Proto naše klienty učíme ty nejúspěšnější strategie, money management a psychologii obchodování - zkrátka vše, co člověk potřebuje znát, aby se stal úspěšným investorem.

"Je těžké peníze vydělat, ale ještě těžší je se o ně umět starat. A na tuto myšlenku navazuje naše vize - výchova nové generace samostatných a úspěšných investorů."

KDO STOJÍ ZA MYŠLENKOU TRADING ACADEMY

Martin Novák - zakladatel

Na poli forex obchodování se pohybuji přes 8 let. Předtím jsem vystřídal řadu společností, od těch menších až po ty nadnárodní, kde jsem se měl možnost seznámit, jak tento trh vlastně funguje.

Sbíral jsem zkušenosti, testoval strategie a zjišťoval, co je potřeba pro efektivní obchodování na FX trhu. Zjistil jsem, že investor se potýká hned se dvěma nejčastějšími problémy, je to on sám a společnost, u které má účet.

Proto abych tyto problémy odstranil, založil jsem vlastní společnost, která je zaměřena na kvalitu, nikoliv kvantitu. U nás vždy uslyšíte pravdu, ať je jakákoli. Ale hlavně si zakládáme na dlouhodobé spolupráci, která je přínosná pro obě strany.

CHCETE VĚDĚT VÍCE O TOM, JAK SE STÁT ÚSPĚŠNÝM INVESTOREM?