+420 778 770 334

info@trading-academy.cz

13 BODŮ, JAK ROZEZNAT KVALITNÍ SPOLEČNOST PRO VAŠE INVESTICE

Se stále více možnostmi, kam své peníze investovat, roste i počet firem, které to umožňují. Ale ne každé musí jít o Vaši prosperitu. Některé jsou dokonce živeny z Vaší ztráty. Jak je tedy rozpoznat?

Stáhněte si E-book, který Vám v 13 jednoduchých bodech ukáže, podle čeho určit investiční společnost, se kterou stojí za to spolupracovat. A Vy budete vědět, že máte svoji investici "v dobrých rukou".

CO SE V E-BOOKU DOZVÍTE

Kde nalézt ty správné reference

Na jaké vlastnosti společnosti se zaměřit

Jaký je rozdíl mezi STP, MM a ECN brokerem

Jakými "chytáky" se Vás mohou snažit nalákat

CO O NAŠEM E-BOOKU ŘEKLI ČTENÁŘI?

Po stáhnutí a přečtení E-booku konstatuji, že základ informací "jak nenaletět nekvalitní společnosti" je popsán stručně a jasně. V některých bodech by se dalo psát určitě více - ale chápu, že byla snaha, aby každý bod byl na jednu stranu :).

Jaroslav Š.

PÁR SLOV O AUTOROVI

Martin Novák

obchodní ředitel Trading Academy
Na poli investic se pohybuji přes 12 let. Předtím jsem vystřídal řadu společností, od těch menších až po ty nadnárodní. Zde jsem se měl možnost seznámit s tím, jak tento trh funguje.

Zjistil jsem, že investor se potýká hned se dvěma nejčastějšími problémy - je to neznalost daného trhu a také nekvalitní investiční společnosti, které lákají úplně začátečníky pomocí podvodných praktik.

Proto, abych tyto problémy odstranil, založil jsem vlastní společnost, která je zaměřena na kvalitní individuální vzdělání, kde Vám investice vysvětlíme jednoduše a lidsky. U nás vždy uslyšíte pravdu, ať je jakákoli. Ale hlavně si zakládáme na dlouhodobé spolupráci, která je přínosná pro obě strany.

Získejte E-book ještě dnes a budete mít jistotu, že své peníze uložíte do prověřené společnosti. 

STAČÍ ODESLAT VYPLNĚNÝ FORMULÁŘ.

Nemáme rádi spam ani otravné prodejní telefonáty. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat pouze za účelem zaslání E-bookové kampaně a dalšího newsletteru, ze kterého se můžete kdykoli odhlásit. Kompletní zásady zpracování os. údajů naleznete zde.