ikona telefonního sluchátka  221 403 630   ikona mobilního telefonu 778 770 334    ikona obálky  info@trading-academy.cz

ODHALENÍ MANIPULACE BROKERA S OBCHODY

A máme tady článek na který spousta z Vás tolik čeká…

  • V první řadě se podívejte na problémy s uzavíráním obchodů a až poté na komentář Martina Nováka, aby jste věděli o čem konkrétně mluví.
  • Za druhé chceme upozornit, že cílem není pošpinit konkrétní společnost, ale pouze poukázat na problém, jako je manipulace s obchody a špatný přístup ke klientům.Proto jsme skryli logo společnosti apod. Tohle totiž není problematika týkající se pouze jedné dané společnosti v ČR ale jejich celá řada.

Video 1) Manipulace brokera s uzavíráním obchodů část 1

Video 2) Manipulace brokera s uzavíráním obchodů část 2 (pozn. ve videu je řečeno, že se jedná o třetí část – nicméně v tom videu se jednalo o téměř tu samou situaci, jako je ukázána v prvním videu, proto jsme se ji rozhodli vypustit)

Video 3) Komentář Martina Nováka

Pokud máte podobné zkušenosti, budeme rádi, když nám je zašlete na e-mail. A na závěr se omlouvám za zhoršenou kvalitu videí. Bohužel to bylo natáčeno na mobilní telefon, jelikož tato „reportáž“ nebyla domluvena ani nějak připravena.

My ve společnosti Trading Academy máme podmínku, že každý náš klient musí absolvovat výuku. Zároveň pravidelně sdílíme jejich výsledky, respektive jak to vypadat MÁ .Tak pokud nechcete být i Vy ovce, která jde na porážku, vzdělávejte se a své peníze nikomu krom sebe nesvěřujte!

LÍBIL SE VÁM TENTO ČLÁNEK?

ZAREGISTRUJTE SE K ODBĚRU A BUDETE SE K NIM DOSTÁVAT JAKO PRVNÍ.

REGISTROVAT SE
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *