ikona telefonního sluchátka  221 406 630   ikona mobilního telefonu 778 770 334    ikona obálky  info@trading-academy.cz

13 BODŮ, JAK ROZEZNAT KVALITNÍ SPOLEČNOST PRO VAŠE INVESTICE

Se stále více možnostmi, kam své peníze investovat, roste i počet firem, které to umožňují. Ale ne každé musí jít o Vaši prosperitu. Některé jsou dokonce živeny z Vaší ztráty. Jak je tedy rozpoznat?

Stáhněte si E-list, který Vám v 13 jednoduchých bodech ukáže, podle čeho určit společnost, se kterou stojí za to spolupracovat. 

CO SE V E-LISTU DOZVÍTE

Kde nalézt ty správné reference

Na jaké vlastnosti společnosti se zaměřit

Jaký je rozdíl mez STP, MM a ECN brokerem

Jakými "chytáky" se Vás mohou snažit nalákat

CO O NAŠEM E-LISTU ŘEKLI ČTENÁŘI?

Po stáhnutí a přečtení E-listu konstatuji, že základ informací "jak nenaletět nekvalitní společnosti" je popsán stručně a jasně. V některých bodech by se dalo psát určitě více - ale chápu, že byla snaha, aby každý bod byl na jednu stranu :).

Jaroslav Š.

ZÍSKEJTE E-LIST JEŠTĚ DNES

A BUDETE MÍT JISTOTU, ŽE SVÉ PENÍZE VŽDY ULOŽÍTE DO PROVĚŘENÉ SPOLEČNOSTI

Nemáme rádi spam ani otravné prodejní telefonáty. Vaše osobní údaje (jméno, telefonní číslo a e-mailová adresa) budeme zpracovávat pouze za účelem zaslání E-listové kampaně a dalšího newsletteru se zajímavým obsahem z oblasti investic a s novinkami v naší společnosti, a to v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každém e-mailu. Kompletní znění zásad zpracování osobních údajů naleznete zde >>.